Maszynka do strzyżenia włosów JAGUAR CM 2000 - cena, opinie

Strzyżenie włosów potrafi być prawdziwą sztuką, o czym wie każdy profesjonalista pracujący w salonie fryzjerskim lub barberskim. Podstawowym narzędziem wykorzystywanym powszechnie do strzyżenia włosów jest oczywiście maszynka, dzięki której cały proces jest bardzo szybki, dokładny i przede wszystkim - komfortowy zarówno dla fryzjera, jak i jego klienta. Dobrej jakości maszynki poza wyżej wymienionymi cechami charakteryzują się również doskonałą trwałością i odpornością na uszkodzenia różnego typu, co w pracy fryzjera ma bardzo duże znaczenie. Produktem, który posiada właśnie taką charakterystykę, jest maszynka do włosów JAGUAR CM 2000.

Jaguar maszynka do strzyżenia
obrazek prezentujacy

Maszynka do strzyżenia włosów JAGUAR - Oferta

Maszynka do strzyżenia Jaguar CM 2000 dostępna w sklepie kern.net.pl to produkt absolutnie wyjątkowy. Wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów narzędzie fryzjerskie umożliwia precyzyjne strzyżenie włosów o różnej gęstości, grubości i długości. Dzięki jej możliwościom, można z łatwością przycinać włosy w taki sposób, aby uzyskać pożądany efekt lub konkretną fryzurę. Ze względu na ogólną jakość wykonania, trwałość i funkcjonalność jest to maszynka często wybierana przez profesjonalistów.

Maszynka do strzyżenia włosów CM 2000 - specyfikacja

Jak już zostało wspomniane - maszynka do włosów JAGUAR CM 2000 wykonana została z bardzo wysokiej klasy materiałów i zaprojektowana tak, aby była wygodna w użyciu, a jednocześnie odporna na uszkodzenia, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Ostrze maszynki wykonane zostało z bardzo dobrej jakości stali i ma szerokość 46 mm. Jest to maszynka przewodowa, a jej kabel ma długość 2,8 metra. Maszynka posiada również regulację długości cięcia na długościach od 1 do 2 mm, w odstępie co 2 mm.

Maszynka do włosów Jaguar CM 2000 - cennik

Jedną z najważniejszych kwestii, którą interesują się osoby chcące nabyć tę wysokiej jakości maszynkę do włosów, jest oczywiście to, ile ona kosztuje. Wbrew pozorom cena tego produktu nie należy do najwyższych, a już w szczególności wtedy, kiedy weźmiemy pod uwagę jej jakość wykonania oraz możliwości, które daje. W sklepie kern.net.pl maszynka JAGUAR CM 2000 dostępna jest za około 400 złotych, co sprawia, że jest to zdecydowanie produkt warty zainteresowania.

Maszynka do strzyżenia włosów JAGUAR CM 2000 - Opinie zadowolonych klientów

kupilem dla siebie maszynke jaguar cm 2000 do użytku domowego, ponieważ takie tanie marketowe szybko się psuły. Musze przyznać ze jestem pod bardzo dużym wrażeniem tego, jak dobrze został wykonany ten produkt i jak swietnie się z nim pracuje. Mogę polecić to urządzenie w zasadzie każdej osobie - nie tylko fryzjerom i profesjonalistom od włosów.


Dawid

Zajmuje się fryzjerstwem od lat i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne w mojej pracy są wysokiej jakości narzędzia. Właśnie dlatego zdecydowałam się postawić na markę Jaguar i jej maszynkę CM 2000 i to był strzał w 10. Maszynka wykonana solidnie i ma masę przydatnych funkcji.


Kasia

Nie jestem profesjonalną fryzjerką ale zdarza mi się strzyc znajomych i rodzinę. Właśnie z tego względu zdecydowałam się na maszynke Jaguar CM 2000 - potrzebowałam trwałego narzędzia, które posłuży przez długi czas i będzie doskonale sprawdzać się w czynnościach, które wykonuję.


Ada

Pracuję w salonie fryzjerskim i nie wyobrażam sobie strzyżenia klientów za pomocą innej maszynki niż Jaguar CM 2000. TO absolutny majstersztyk wśród produktow tego typu - daje mi ogromne możliwości i pełną kontrolę nad cięciem, co przy realizowaniu projektów fryzur ma przecież ogromne znaczenie.


Paulina