Odkurzacz do włosów SIBEL Eye Vac - specyfikacja, cena, opinie

Odkurzacz do włosów to niezwykle funkcjonalne oraz praktyczne rozwiązanie, które szczególnie przypadnie do gustu właścicielom salonów fryzjerskich, ale również prywatnym użytkownikom. W sklepie internetowym KERN można zaopatrzyć się w wysokiej jakości urządzenie SIBEL Eye Vac, dzięki któremu z łatwością pozbędą się Państwo wszelkich włosów z podłogi oraz dywanów. To skuteczne rozwiązanie, którego użytkowanie niesie za sobą wiele korzyści, co znacząco zwiększa opłacalność inwestycji.

odkurzacz do włosów
obrazek prezentujacy

Odkurzacz do włosów SIBEL Eye - Oferta

Decydując się na zakup odkurzacza do włosów SIBEL Eye warto bliżej zapoznać się z ofertą sklepu internetowego KERN. To profesjonalne miejsce, w którym można znaleźć wysokogatunkowy sprzęt, z którego nie sposób nie być zadowolonym. Co więcej, w razie jakichkolwiek niejasności można skontaktować się z pracownikami sklepu KERN, którzy posłużą profesjonalnymi poradami oraz przekażą szereg cennych wskazówek. Pozwoli to na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji, dzięki którym podjęcie optymalnej decyzji zakupowej nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Sibel Eye Odkurzacz do włosów - Specyfikacja

Dostępny na stronie sklepu internetowego KERN odkurzacz do włosów SIBEL Eye wyposażony jest w duży pojemnik na włosy oraz wymienne filtry. Urządzenie posiada również możliwość ustawienia dwóch trybów pracy: manualnego oraz automatycznego. Moc SIBEL Eye wynosi aż 1200 W, co pozwala na dokładne pozbycie się wszelkich włosów roznoszących się po salonie lub mieszkaniu. Odkurzacza SIBEL Eye charakteryzuje się wysokością wynoszącą 53 cm, szerokością na poziomie 32 cm oraz głębokością równą 20 cm.

Odkurzacz SIBEL EYE VAC - cena

Znajdujący się w asortymencie sklepu internetowego KERN odkurzacza do włosów SIBEL EYE VAC wyróżnia się atrakcyjną ceną, dodatkowo zachęcającą do jego zakupu. Jej poziom jest zarówno w pełni adekwatny do jakości oferowanego urządzenia, jak i został ustalony w uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań klientów, by jak najskuteczniej się do nich dopasować. W wyniku tego jego zakup nader nie nadwyręży budżetu zainteresowanej rozwiązaniem osoby, co przekłada się na zwiększoną satysfakcję z podjętej inwestycji.

Odkurzacz do włosów SIBEL Eye Vac - opinie zadowolonych klientów

Jestem bardzo zadowolona z zakupu odkurzacza do włosów SIBEL. To naprawdę skuteczne urządzenie, dzięki któremu w szybki sposób mogę pozbyć się wszystkich walających się po podłodze włosów i nie pozwolić na ich przenoszenie pod butami po całym salonie.


Marianna

Sklep internetowy KERN znam już od dłuższego czasu i jestem z jego oferty bardzo usatysfakcjonowana. Co więcej, na pochwałę zasługuje nie tylko wysokiej jakości asortyment, w tym odkurzacz do włosów, ale również przemiła obsługa, na którą zawsze można liczyć.


Katarzyna

Odkurzacza SIBEL EYE VAC kupiłam w wyniku pozytywnych opinii, które na jego tematem przeczytałam. Po przetestowaniu muszę stwierdzić, ze to rzeczywiście bardzo dobre i skuteczne rozwiązanie, w które warto zainwestować, a na pewno żadna osoba tego nie pożałuje.


Angelika

Odkurzacz do włosów postanowiłem kupić do swojego salonu fryzjerskiego. Poleciła mi go znajoma i jestem z jego pracy bardzo zadowolony. Dzięki niemu mogę w szybki sposób pozbyć się wszelkich włosów z podłogi. Serdecznie polecam tak skuteczne urządzenie.


Mateusz